דילים לסרי לנקה

דילים לסרי לנקהדילים לסרי לנקה כוללים לרוב מסלולים קלאסים של טיולים או חבילות נופש. הדילים כוללים מלונות בדרגה אירופית טובה לבחירת המטיילים והעברות משדה התעופה ובחזרה. בחלק מהדילים יש רכב צמוד ונהג שהוא גם מדריך, דובר אנגלית, עברית או רוסית לפי הדרישה. כל זאת בהתאם לדיל שנסגר בארץ על ידי הלקוח. חבילות נופש לסרילנקה הן המבוקשות ביותר מאחר וזהו יעד באי המועדף ביותר לחוויה מסוג זה.

בכל דיל שנסגר ניתן למצוא את המידע הרלוונטי ביותר למטייל בכל הקשור לדיל, כגון: מספר כוכבי המלון, תמונות של המלון, חברות התעופה הזמן ההמראה והנחיתה, ופרטי הטיסה המלאים. אלפיי תיירים הפוקדים את העיר קולומבו שבאי סרילנקה, ניתן למצוא שלל אטרקציות מגניבות וצעירות, ביניהם: מוזיאונים ובתי קפה, אתריי חובה כמו מקדשים מקומיים, ועוד רבים וטובים. העיר קולמבו בסרילנקה מיוחדת במינה ומשלבת סטביליזציה וחיי חברה וכייף, שעשוע ופנאי. לרוב, מגיעים לעיר קולמבו אומנים ולהקות, מוכרות יותר ופחות.

הזמנה של חבילות הנופש לעיר קולמבו בסרילנקה, יכולות להתבצע כמה חודשים מראש, וגם מהרגע להירגע למהירי החלטה. אנחנו ממליצים לכם להזמין את הטיסה לאי סרי לנקה ולעיר קולמבו זמן ארוך ככל שאפשר מראש, מאחר ומדובר ביעד פופולרי מאוד לתיירים מכל רחבי העולם.

בשפע הטיולים והאטרקציות שיש לנופש בסרילנקה להציע, אנחנו ממליצים לכם לסגור מלונות במקומות הנחשבים ביותר באי. מדובר באזוריי החופים המרהיבים ביותר בעולם, מהם ניתן להגיע בקלות ליעדים מקומיים ומקומות תיירות חווייתיים במיוחד.

חופשה לסרילנקה מתחילה בסגירת דיל נכון, עם מלונות נכונים, ובעזרתם של אנשיי מקצוע המבינים בתחום, ובעיקר באי מדהים הזה. עם שלל מידע שניתן למצוא אצלנו באתר אודות האי סרילנקה, תוכלו לסגור לעצמכם דיל מעולה לאי הקסום הזה, עם מגוון בלתי נגמר של מלונות טובות, ועם תחושה של נופש אמיתי, באי אקזוטי במזרח.
סרילנקה פתוחה לתיירים, וזהו מקור פרנסתה העיקרי, ולכן בתיי המלון מלאים בתיירים מכל רחביי העולם, וההיענות לתייר היא לבבית וחמה. מדובר במדינה אוהבת תייריה, אליה לא ניתן להגיע בטיסה ישירה ולכן ישנן העברות והחלפות במדינות שונות, כגון הודו, ומשם ישירות לעיר המרכזית של האי: קולמבו. ממנה, ניתן להגיע לכל יעד בו חפץ ליבכם לעבר הנופש בסרילנקה.


Sri_Lanka_200_351טיול לסרי לנקה מאורגן – מסלול 7 לילות 8 ימים

נוחתים בקולומבו, עיר הבירה של סרי לנקה, באי הקסום בשעות הצהריים. נציג שלנו מחכה לכם בשדה התעופה ומסיע אתכם למלון לנוח ולהירגע אחרי הטיסה. מיד תחושו באווירה הקסומה של האי, שקט שלווה ורוגע. אתם לנים בנגומבו שהיא עיירת
ReadMore

דיל לסרי לנקה לצעירים ותרמילאים

Sri_Lanka_200_330דיל לסרילנקה מתאים במיוחד עבור צעירים שרוצים להכיר מקומות נהדרים כמו סרי לנקה והתקציב שלהם מוגבל. לא מדובר על טיול תרמילאים למרות שהמן צעירים שמבקרים בהודו בצורה זאת עושים קפיצה לאי לכמה ימים. דיל לסרי לנקה מתאים גם
ReadMore

 

 

Sri_Lanka_200_328דיל לסרי לנקה במחיר הכי טוב בחודש יוני

לא פשוט למצוא דילים במחירים טובים ומיוחד בכל הקשור אל דילים לסרי לנקה. המסלול הבא מציג עבורכם מסלול במחיר הטוב ביותר – שמתאים לכל אחד בכל גיל. כך שאם אתם רוצים לצאת אל סרי לנקה במחיר משתלם – זה ללא ספק דיל לסרי לנקה
ReadMore