טיולים למשפחות לסרי לנקה

טיול משפחות לסרי לנקהסרי לנקה למשפחות יכול להיות חוויה עוצרת נשימה כי האי הוא אחד היעדים התיירותיים האוהדים ביותר – בעיקר בזכות שמורות הטבע והגנים העצומים אשר מכילים ומכסים את כל האי הזה. סרי לנקה עם ילדים יכלול בתוכו מפגש עם גנים בוטאניים ושמורות טבע רחבות היקף, אשר ייתנו לכם הזדמנות לפגוש חיות מסוגים שונים אשר מתנהלים בסביבה הטבעית שלהם. חאנו נקצה לכם את כל היתרונות והאלמנטים אשר יגרמו לכך שאותו טיול לסרילנקה יהיה אקזוטי ומלא בנופים ייחודיים שעוד לא ראיתם. שמורות הטבע והספארי הם ההמקומות המושלמים עבור סרי לנקה עם ילדים וניתן לערוך בהם ולהשקיע בהם את מירב תשומת הלב בטיול.

שמורת הטבע סינהרגה היא יעד תיירותי מועדף עבור טיול משפחות לסרי לנקה וכל אלה אשר מגיעים אל סרילנקה על מנת לראות נופים ובעלי חיים מכל הסוגים. בדומה מאוד לשמורת הטבע מינאראיה שאל שתי היעדים האלה אנו ניקח אתכם במהלך אותו טיול לסרי לנקה עם ילדים. השמורות האלה הם יערות גשם עצומים, אשר בעבר תפסו את מרבית השטח של סרי לנקה – והיום מהווים יעד תיירותי מועדף. במהלך הטיול אנו נשכיר מדריך אשר ילווה אותנו במהלך כל אותו טיול לסרילנקה – כך שתוכלו ללמוד ולהשכיל תוך כדי הסיור בתוך השמורות טבע הגדולות האלה. במהלך הסיור תוכלו למצוא כ-200 סוגים שונים של עצים ומאות סוגים שונים של בעלי חיים אשר היערות של סרי לנקה הפכו להיות הבית שלהם.

בנוסף לשמורות טבע ענקיות, במהלך כל אותו טיול סרי לנקה עם ילדים – אנו נראה הרים ומישורים אשר ישאבו את מירב תשומת הלב שלנו. מישורי הורטון בהם נבקר, מגיעים עד לגובה של 2000 מטר – כאשר בראש המישורים הללו ניתן למצוא יער בן אלפי שנים אשר נשאר עד עצם היום הזה. אנו ניתן לכם הזדמנות לרכב על סוסים, ולבצע שלל אטראקציות אשר יהפכו את הטיול אל סרילנקה לבלתי נשכח. אנו נחזה בנוף מקסים, אשר ניתן יהיה לראות רק על ידי טיפוס לפסגת המישורים – אז תצטרפו אלינו עוד היום לטיול שכולנו נוף בלתי נשכח.


Sri_Lanka_409טיול משפחות לסרי לנקה 8 ימים

סרי לנקה עם ילדים זה טיול מומלץ למשפחות. בטיול זה ניתן לראות את רוב האטרקציות העיקריות של נמצאים באי סרילנקה עם גדש על יעדים שילדים אוהבים אבל בטוח כל המשפח תעשה חיים.
Read More

 

Sri_Lanka_411טיול לסרי לנקה עם הילדים – 6 ימים

אם החלטתם כי ברצונכם לצאת לטיול סרי לנקה עם ילדים, יש לנו את המסלול הטוב ביותר עבורכם. בין אם אתם משפחה פעילה, כזאת שרוצה להיות כל הזמן בתנועה, או מנגד משפחה שבאה לאותו טיול לסרילנקה
Read More

 

כל המשפחה בטיול של 5 ימים לסרי לנקהכל המשפחה בטיול של 5 ימים לסרי לנקה

טיול משפחתי לאסיה יכולה להיות אפשרות חסרת תקדים, ואין מקום טוב יותר מאשר סרי לנקה לבלות בו את הנופש המשפחתי שלכם. טיול לסרי לנקה עם כל המשפחה, לא רק שיעשיר את המשפחתיות שלכם – אלה גם…
Read More