אודות

חברת התיירות סרי לנקה הולידי – Elephant Travels היא חברה הישראלית שנוסדה על ידי קבוצת ישראלים שחיים מעל עשור בסרילנקה. היתרון המובהק של העובדה הזאת, הוא הידע הנרחב שיש להם על כל פינה של סרילנקה. במהלך השנים צוות החברה סרי לנקה הולידי – Elephant Travels צבר ניסיון ובקיאות בכל מה שקשור לנתונים הגיאוגרפיים של האי, לתרבות העשירה והאתיקה וכמובן על האוכלוסייה המקומית והמנטאליות שלה. עקב הכירות עמוקה של החברה עם אתרי התיירות של סרילנקה ועם הפוטנציאל של כל אחד מהמקומות, סרי לנקה הולידי – Elephant Travels יכולה להעניק למבקרים הישראלים בדוק מה שהם מחפשים. החברה מעסיקה רק מדריכים מקצוענים עם ניסיון רב בתחום התיירות המקומית. המדריכים מכירים את המטיילים הישראלים ואת דרישותיהם ובהתאם לכך הם קובעים מסלולים חלומיים עבורם per maggiori. המסלולים שהמדריכים מתכננים מאפשרים למטייל מגוון חוויות ברחבי האי.
החברה רואה את עצמה מחויבת להעניק יחס אישי לכל אחד מהתיירים, החל מהרגע שהם נוחתים בשדה התעופה, במהלך כל הטיול ועד החזרתם לישראל.
אם אתם מחליטים לטייל באי סרילנקה עם החברה סרי לנקה הולידי – Elephant Travels יש לקחת בחשבון שהטיסה לכיוון סרי לנקה מוזמנת על ידי המטייל. ליתר הדברים הקשורים לטיול עצמו החברה דואגת להכל. Royal Jordanian” ” היא חברה האפשרות טיסה זולה והנוחה לטיסה לסרילנקה. במהלך כל הטיול אתם תקבלו את השירותים האופטימאליים: מלונות הכי טובים שבאי, על בסיס חצי פנסיון וזה אומר ארוחות ברמה גבוהה. החברה מספקת תשובות לכל השאלות ויש מענה במקרה של בעיה דרך סוכן ישראלי שגר בסרי לנקה. באפשרותכם לבחור מבין החבילות השונות שמציעה סרי לנקה הולידי – Elephant Travels את החבילה המתאימה לכם או לתחום שאתם מעניינים בו בעט הביקור כאן, כמו: משולש תרבותי, סובב סרילנקה, ירח דבש בסרילנקה, סרילנקה אתגרי, חבילות לאי מלדיבים, טיפולי ספא ועוד. טיול בסרי לנקה יכול בקלות להפוך לחופשה של פעם בחיים, עם הערים העתיקות, עם שמורות הטבע הייחודיים, עם מטעי התה הירוקים, עם החופים הלבנים של האוקיינוס ההודי.

Call Now Button