חבילת נופש בסרי לנקה בקיץ

חופשה בקיץ היא מנת חלקם של אנשים רבים, אשר רואים בתקופה הזאת זמן אידיאלי להשאיר את הבלגן בארץ ולצאת לטיול במזרח. סרי לנקה היא אחד מהיעדים החמים ביותר לתקופה הזאת, מזג האוויר המושלם והאווירה החמימה יכולה להפוך את כל אותן חבילות לסרי לנקה לפופולאריות ונפוצות במיוחד בעונת הקיץ.

מנוחה בחופים המרהיבים של סרילנקה
אין חופשת קיץ ללא ביקור בחוף, וסרי לנקה התברכה בחופים מרהיבים המהדרים כמעט כל פינה באי הקסום הזה. נופש סרי לנקה באחד החופים יביא לכם בעיקר חווית רוגע, כך שתוכלו לשכב על החוף ולשכשך במים הנעימים. טיול לסרי לנקה בצורה כזאת מתאים בעיקר לצעירים, כאלה שלא רוצים להיות כפופים למקומות מסוימים – וכל מבוקשם זה חוף, מים ומשקאות מעניינים. את כל הדברים האלה תוכלו למצוא בסרי לנקה בקלות וביתר קלות.

שייט וחוויות אקסטרים בסרי לנקה
טיולים לסרילנקה יכולים להביא איתם חוויות אקסטרים שילווה אתכם לכל החיים, כמובן שהבחירות בעונת הקיץ הן רבות ומגוונות – שכן כל האתרים במדינה פתוחים. בין היתר תוכלו לבחור בשייט באחד הנהרות הגודשים את סרי לנקה או מנגד לבחור באופציה של טיפוס אתגרי שניתן למצוא באחד מההרים הגבוהים בסרי לנקה. חופשה בסרי לנקה יכולה לאתגר אתכם במיוחד בתחום האקסטרים המאפיין מאוד את המדינה הזאת.

ביקור בגני החיות ובספארי של סרי לנקה
החיות בסרי לנקה הם אחד מאתרי התיירות האוהדים ביותר, טיול סרי לנקה יהיה חסר ללא סיור בג’ונגלים או בספאריים הנמצאים בכל פינה בסרי לנקה. בסרי לנקה תוכלו למצוא מדריכים מנוסים שילווה אתכם לכל אורך הסיור, וכך בעצם תקבלו תמונת מצב ברורה יותר. נופש בסרי לנקה יכול להפגיש אתכם עם חיות מדהימות, שלא ייצא לכם לפגוש בשום מקום אחר בעולם.

הבחירה באופן הטיול שבו אתם חפצים נמצאת אצלכם, האפשרויות שלכם הן רבות – סרי לנקה מציעה מגוון בלתי נגמר בעונת הקיץ, ולכן כל מה שנותר לכם לעשות זה לבחור את אופן הטיול שהכי מתאים לכם – ומכאן אנו נארגן לכם את כל הפרטים.

זה טיול לסרי לנקה לדוגמא. צור/י קשר כדי לקבל הצעה לטיול מתאימה לך.

1-700-700-782צלצל עכשיו

עוד טיולים לסרי לנקה שיכולים לעניין אותך