טיולי טבע בסרי לנקה

טיולי טבע לסרי לנקהאת השפע שיש לאי סרי לנקה שבמזרח הלא כל כך רחוק להציע, אסור לפספס, ואם אתם מחפשים טיולי טבע ומראות בלתי נשכחים, אין ספק שהנופש של סרי לנקה זו הבחירה הנכונה עבורכם. מבין היעדים הירוקים של המדינה כינסנו לכם את המקומות שיותירו לכם טעם של עוד, והרבה.

סיגיריה Sigiriya – באזור קנדי- ממוקמת במרכזו של האי סרי לנקה. מדובר באזור הררי ועשיר בבעלי כנף מרהיבים, כגון ברבורים, שלדגים ומיניי דורסים. השביל הקסום הסלול להולכי רגל, מלא בפרפרים צבעוניים ונמשך כשעתיים עם נוף הררי עשיר.

הרכס הגבוה ביותר בהונא סגיריה הינו פסגה שגובהה כ-1415 מטרים, המכילה בתוכה נהרות מים ומטעי תה. מדובר במקום סלעי בו זורמים מים רבים, ובהם גם עצים ננסיים שגובהם לא עולה על כמטר וחצי, מסלול ההליכה הוא כ-6 שעות.

הונא סגירייה – פארדיניה – פדגמת אדמס: Peradeniya – ביקור בגן הבוטנאי פראדיניה, שבאי  המדהים הזה, מסמל חופשה בסרילנקה כהלכתה. נבנה על ידיי המלך סונהאלה ההיסטורי, ומדובר בביקור מדהים ביופיו. משם ממשיכים להעפיל לפסגת אדמס הגבוהה, שנחשבת להר הקדוש והיקר ביותר לתושביי האי, המאמינים בבודהה. גובהו של ההר הוא כ-2243 מטרים, והזריחה מהפסגה עוצרת נשימה, ונחשבת לחובה בכל ביקור על פסגת ההר.  

נווארה אלייה – מישורי הוטורן – Nuwara Eliya – מקום מרתק ומדהים, הנקרא בסלנג המקומי “סוף העולם”, באי סרילנקה. זוהי נחשבת לתצפית המרהיבה ביותר של האי, מאחר ובה קיים מצוק ענקי של כ-1300 מטרים, ולצדו שוכנים להם בנחת “מפליי בייקר”. לצד המפלים, פארק לגידול יונקים ואנטילופות מיוחדות, זוחלים קופים ועוד.

נבארה אליה- ראטאנפורה – Ratnapura מדובר באזור הדרומי של האי סרי לנקה. במקום גרים אנשים כפריים המוכרים בצניעותם, החיים באזור ירוק ואקזוטי מלא בצמחים ופרחים, הכפר נמצא באזור של טבע מרהיב.

יער הגשם הטרופי סיינה ראג’ה ראטנאפורה – Ratnapura הינו יער גשם טרופי נדיר ביופיו, בו מתקיימים מגוונים רחבים של צמחים ובעלי חיים נדירים עד מאוד, הנמצאים רק בחלקת הטבע הזו של האי סרילנקה. מדובר ביער גשם מרתק ויפהפייה עם שפע של טבע וירוק לעיניים, המלא במבקרים וחוקרים מכל רחביי העולם.

Sri_Lanka_4038 ימים של טבע בסרילנקה

כל מי שחושב שכבר השתתף בטיולי טבע יופתע מאוד מכל מה שהאי סרילנקה מציע למטיילים. השילוב בין טבע פראי, הרים וים, נהרות וחיות והכל בתנאים של לינה במלונות בדרגה תיירותית טובה עם רכב ממוזג יכולים לתת תיאור חדש לטיול טבע.
Read More

Call Now Button