טיול ירח דבש חלומי בסרילנקה

התחלת לתכנן את ירח הדבש שלכם? סרי לנקה יכולה להוות את היעד המושלם לטיול הקסום שלכם, החופים המרהיבים והטיולים המהנים יכולים להפוך את חבילות נופש ירח דבש של סרילנקה לנפוצות ולמבוקשות ביותר בקרב הישראליים ובכלל בקרבם של כל התיירים ברחבי העולם.

היום הראשון
טיול לסרי לנקה המיועד לירח הדבש שלכם יתחיל בנסיעה לעיר קיטאגולה Kitulgala – שבה נבצע שייט זוגי ורומנטי בשוניות הגדולות המקיפות את סרי לנקה מכל עבר. במהלך השייט תוכלו ליהנות מחוויה רומנטית עוצרת נשימה, וזמן איכות משותף. אחרי השייט וארוחת הצהריים נחזור למלון על מנת שנוכל לבלות ערב שקט ורגוע ביחד.

היום השני
היום השני יוקדש בעיקר לבילוי בספארי של מינריה – Menara, הספארי בה הוא אחד הגדולים ביותר בסרי לנקה ואחד מהמעניינים ביותר בעולם. סרי לנקה חופשות רומנטיות חייבות לכלול בתוכן בעלי חיים, במהלך הסיור בספארי נראה חיות מקומיות, נאכיל אותן וכמובן נצפה בהן בסביבתן הטבעית. לאחר מכן ניסע אל פינוולה – Pinnawela בה נבקר בבית היתומים לפילים, אחד מהמקומות התיירותיים ביותר בתוך סרילנקה ולסיום נאכל ארוחת ערב משותפת ורומנטית לאור נרות באזור.

היום השלישי
אם לא דיי ברומנטיקה, את היום השלישי של ירח הדבש שלכם נבלה בנסיעה לעיר בלפיטיה – Balapitiya שהיא אחד מהמקומות הרומנטיים ביותר בסרי לנקה. טיולים לסרילנקה הדוגלים בירח דבש חייבים לעבור בעיירה הזאת, שהנופים בה והמפלים בה הופכים את האווירה לרומנטית ומיוחדת במיוחד.

היום הרביעי
אי אפשר להשלים טיול בסרי לנקה מבלי להגיע לעיירה קאנדי – Kandy שהיא אחת מהגדולות ביותר באי הקסום הזה, במהלך הביקור בעיר נבלה בחוות התבלינים שכל חבילות לסרי לנקה שתמצאו ייקחו אתכם אליכם. מדובר ללא ספק בחוויה לכל המשפחה, אך גם לזוגות אוהבים שרוצים לחזות באחד מענפי הייצוא הגדולים ביותר של סרי לנקה.

היום החמישי
זהו, ירח הדבש הקצר שלכם בסרי לנקה הסתיים ועכשיו אתם מתחילים את החיים המשותפים שלכם ביחד. מקווים שנהנתם מאותו נופש בסרי לנקה ושנראה אתכם מצטרפים אלינו לעוד טיולים רבים ביעדים אחרים.

זה טיול לסרי לנקה לדוגמא. צור/י קשר כדי לקבל הצעה לטיול מתאימה לך.

טל: 0545232560  

עוד טיולים לסרי לנקה שיכולים לעניין אותך