טיול עצמאי לסרילנקה – 8 ימים, 7 לילות

טיול עצמאי לסרילנקה זה משלב גם אטרקציות וגם מנוחה וניתן לשנות ע”פי דרישת המטיילים. סרי לנקה יכולה להיות יעד מושלם עבור טיולים עצמאיים. במהלך הטיול יחכה לכם נציג מקומי דובר אנגלית או עברית שיסביר לכם את האלמנטים השונים הצפויים לפגוש במהלך הסיור בערים ובמקומות השונים של סרילנקה. טיולים לסרילנקה חייבים להיות מתכוננים להפליא, על מנת שתוכלו לחוות מהם את כל הדברים הטובים, אך להרגיש את הנופש ואת החוויה האמיתית שסרי לנקה מזמנת למטיילים בה.

יום 1: מפגש עם פילים וחיות מיוחדות
עם הנחיתה שלנו בשדה התעופה בסרי לנקה, נתחיל את הטיול שלנו כי חופשה בסרי לנקה לא תיתן לנו לעצור אפילו לא לרגע. היעד הראשון שלנו יהיה העיר פינוואלה (Pinnawala) שבה שוכן בית היתומים לפילים – אחד מהמקומות היפים ביותר בתוך סרי לנקה. לאחר שנצפה בפילים בסביבתם הטבעית, נעבור אל העיר קאנדי (Kandy)שם גם נבלה את הלילה. העיר הזאת היא אחת מהערים המתקדמות והוותיקות בסרי לנקה, שם נוכל לצפות בארמונות ובמבנים ישנים בסיור לילי בעיר.

יום 2: סיור בקאנדי, ומפגש עם הגנים הבוטניים
לאחר ארוחת הבוקר נמשיך את הסיור שלנו בעיר קאנדי (Kandy), שהיא בעצם אחד מהאזורי התיירות הגדולים ביותר של סרילנקה. לאחר שנסתובב בעיר ונעשה קצת קניות, נוכל לפנות את זמננו ולנסוע אל הגנים הבוטניים של פארדניה (Peradeniya), כל אחת מאותן חבילות לסרי לנקה תפגיש אתכם עם הגנים הבוטניים היפים ביותר ביבשת. בגנים הללו נפגוש צמחים ופרחים שונים ומגוונים.

יום 3: נוף ומטעי תה בנוארה אלייה
את היום השלישי שלנו בסרי לנקה נבלה בנסיעה אל נווארה אליה (Nuwara Eliya), שבה נמצאים מטעי התה הגדולים והפופולאריים ביותר של סרי לנקה. כל טיול אל טיול לסרילנקה עובר בעיירה ההררית הזאת, שחוץ ממטעי תה גדולים והצצה אל חיי העבודה של האנשים בעיר – תוכלו למצוא נופים עוצרי נשימה שילוו אותנו כל הדרך.

יום 4: מפגש עם הדת הבודהיסטית בקטרגמה
הינה אנחנו פותחים את היום הרביעי שלנו בסרי לנקה, בנסיעה אל אחד מהיעדים הקדושים ביותר לדת הבודהיסטית בסרי לנקה. קטרגמה (Kataragama), לאחר שבבוקר יהיה לכם זמן חופשי לטיולים עצמאיים ברחבי העיר, לעת ערב נצא אל מרכזי הפולחן הגדולים הנמצאים בעיר. נופש בסרי לנקה חייב להפגיש אתכם עם הדת הבודהיסטית.

יום 5-8: ימים חופשיים באאונגלה (Ahungalla)
את הימים האחרונים בסרי לנקה, נבלה במנוחה ובשטטות בחופי הים של אאונגלה (Ahungalla). אלה יהיו ימים חופשיים, כך שתוכלו לתכנן לעצמכם טיולים עצמאיים ולנוח קצת במקומות שרק יעד כמו סרילנקה יכול לזמן לכם. כמובן למי שירצה, ינתנו טיולים פרטיים בתשלום ליעדים הנמצאים בקרבת העיר.

יום 9: חזרה לישראל
הינה הסתיים לנו הטיול הקסום שלנו אל סרי לנקה וזה הזמן לחזור לישראל, לאחר ארוחת הבוקר נארוז את הציוד שלנו וניסע אל שדה התעופה בסרי לנקה.

זה טיול לסרי לנקה לדוגמא. צור/י קשר כדי לקבל הצעה לטיול מתאימה לך.

1-700-700-782צלצל עכשיו

עוד טיולים לסרי לנקה שיכולים לעניין אותך