ירח דבש בסרי לנקה

חלום של ירח דבש בסרי לנקה עבור הרבה אנשים הוא חלום בוא אתה נמצא באי טרופי שקט, מלא בעציי קוקוס תמירים, ומלאי צבע ירוק וחום בעיניים. ירח דבש שמתגשם הוא אוירה של כייף וחופש, אוירה של גלים בצבע כחול. חלום שמתגשם הוא ירח דבש בסרי לנקה, הלא הוא האי היפה ביותר בכל המזרח. רבים הם התיירים מתכנתים ירח דבש בסרי לנקה, חופשה שהיא חלום מדבר באי השוכן במזרח להודו, אי טרופי יפיפייה מלא בכל טוב, ובאווירה שלווה ושקטנה של חופש, ועוד חלום שהופך לאמיתי.

טיול סרי לנקה ירח דבש שמבטיח התחלת זוגיות מוצלחת

באי סרילנקה תוכלו ליהנות משפע של הגשמה עצמית, שפע של שלווה בחופים המרהיבים, שפע של הנאה בפארקים המקומיים מלאי החיות והחיות שמדהימות שנמצאות בו. ירח דבש בסרי לנקה מאפשר לכם ליהנות מטבע שלא נגמר, והיות נוכחים בהתגלמות הטבע בשלמותו, ביופי נצחי ופרחיי נוי מדהימים בכל מקום אליו תיפנו. אם ברצונכם לאהוב ולהתאהב, לחוות ולהיסחף אל כל הטוב שיש לעולם הזה להציע, אנחנו מזמינים אתכם לעבור חוויה מתלתלת חושים, חוויה אמתית של פעם בחיים, חוויה של נופש בסרי לנקה.
ירח דבש בסרי לנקה מתקיים באי הטרופי המדהים הזה, מלא במקדשים ובהיסטוריה מדהימה של סיפורים על כיבושים עוד מהתקופה הבריטית, ובתיי נופש מפנקים של מקומיים. בסרי לנקה תוכלו ליהנות מאוכל עשיר בטעמים, פירות טרופיים טעימים במיוחד, ושילוב של שמחה ואושר שעוד לא הכרתם.
אנחנו מזמינים אתכם לחוות ולהתרגש כל יום מחדש מנפלאות העולם, באי קסום ומחמם, באי לבבי ומושך, במזרח.
סרי לנקה מזמינה את האוהבים הצעירים, וגם הוותיקים, ליהנות מעוצה חדשה של אהבה, מהנאה צרופה של חופים כחולים מוזהבים, ים שלא נגמר, ושמחה שמלווה אותך כל בוקר.

להשלים את ירח דבש בסרי לנקה גם באי השכן מלדיבים

אם ברצונכם לבלות ירח דבש מושלם ולשכוח מקשיי היום, וכאביי הראש בעבודה, ולעשות לגוף ולנפש שלכם טוב, בואו אל האי היפה ביותר בעולם ותוסיפו עוד כמה ימים של  ירח דבש במלדיביים,  האי השכן. גם במלדיבים מתקיימות עשרות אטרקציות וכייף לכל התיירים מכל רחביי העולם. ההנאה מובטחת לכל אחד ואחת.
גם ילדיכם, יוכלו ליהנות בכל גיל מחיות פרא מרהיבות, מטיולים אל תוך הים ושייט בספינות מטריפות, ריחות שעוד לא הכרתם, ותחושות שעוד לא חשתם. ירח דבש בסרי לנקה, זה נופש של פעם בחיים.

Sri_Lanka_417ירח דבש בסרילנקה – 5 לילות, 6 ימים

לאחר טיסה מתל אביב הרועשת היישר אל עיר הבירה של סרילנקה “קולמבו” תגיעו אל השקט שכל כך חיכיתם לוץ שהיה של 24 שעות בעיר קולמבו תספיק לכם בשביל להגיע אל מחוז חפציכם ולחופשה חלומות בסרי לנקה, בה תהנו מירח הדבש…
Read More

Sri_Lanka_415טיול ירח דבש בסרי לנקה – 7 ימים

ירח דבש לסרי לנקה בהחלט יכולה להיות אחת מהאופציות העדיפות עליכם, סרי לנקה יכולה להיות סיפתח מושלם לחיי הנישואים שלכם – ולצבור חוויות משותפות כבר בתחילת הנישואים. טיולים לסרילנקה המיועדים לירח דבש הם ייחודיים, כאלה שרק…
Read More

Call Now Button