תכנון טיול לסרי לנקה לנוסע העצמאי

סרי לנקה היא מקום לנופש או טיולים מהיפים ביותר בעולם. מדינת האי מכילה בתוכה נופים מרהיבים, ערים ציוריות, כפרי דייגים, מטעים ענקיים של גידול תה ותבלינים ועוד…
טיול לסרי לנקה יכולים להיות מאתגרים או קלילים ונינוחים. מדינת האי הקסומה הזו מתאימה חופשה בסרי לנקה לכל אחד בכל גיל. חבילות נופש לסרי לנקה נגישות היום יותר מתמיד ומותאמות לכל כיס. אז אם פעם חלמת על טיול לסרילנקה הרי שעכשיו זה הזמן להגשים חלום ולראות מקרוב את הנופים המרהיבים, בעלי החיים המיוחדים ואת אחד מאתרי התרבות הייחודיים בעולם.

בכל זאת סרילנקה עדיין לא כמו ארצות אחרות שניתן לצאת לטיול ללא דאגות. תרמילאים מנוסים ובוגר טיולים בהודו אולי יצלחו להסתדר לבד למרות שלא ממש דומה סרילנקה להודו. מי שמעוניין שיהיה לו טיול לסרי לנקה ללא דאגות חייב לתאם מראש את כל הפרטים.

לפני התכנון עצמו מאוד מומלץ לקרוא באתר שלנו או  באתרים אחרים על סרי לנקה, טיפים, אטרקציות, מה מספרים מטיילים וכל דבר אחר על סרילנקה שיעזור לכם להבין טוב יותר מה מצפה לכם. בטוח שאנו המקור בטוב ביותר לכל מידע על טיול לסרי לנקה.

במסגרת מסלול זה בהתאמה אישית נתאם עבורך דרך שיחת טלפון מספר דברים:

חשוב לדעת מספר הימים של טיול לסרי לנקה, מתי תרצה להתחיל ולסיים את הטיול. גם כן תארכי הטיסה הם חשובים לא פחות.

מה התקציב שיש לכם עבור לינה ותחבורה. אנו גם נסביר לכם את המחירים של מלונות או רכב של סרי לנקה.

לפי מספר הימים שעומדים לרשותכם והתקציב נוכל לארגן לכם את המסלול של טיול לסרילנקה הכי מתאים והכי אופטימאלי.

בתי מלון בסרי לנקה – היכן תשכון, באילו ערים ובתי מלון, באיזה גודל של חדר, חצי פנסיון או רק ארוחת בוקר. איזה דרגה של מלונות בסרי לנקה אתם מעדיפים לפי התקציב שלכם. יש לדעת שהמלונות הם ברמה טובה כמו באירופה או ארצות הברית.

מסלול טיול לסרי לנקה: נציע לכם באילו אתרים מרכזיים כדאי לבקר, אם המסלול הוא אתגרי או פשוט יותר, אם אתם זקוקים לרכב או למדריך

כסף – מהי העלות המשוערת לכל אתר שתוסיף למסלול, כמה יעלו החדרים במלון אוכל וכו’…

לאחר שיחת הטלפון נעריך עבורך את עלות הטיול, את המסלול הסופי ונסכם את כל פרטי הטיול. לאחר מכן נסגור עבורך את כל השירותים עם בתי האירוח או בתי המלון ואתרי התיירות שתשהה בהם באי סרי לנקה.

זה טיול לסרי לנקה לדוגמא. צור/י קשר כדי לקבל הצעה לטיול מתאימה לך.

טל: 0545232560  

עוד טיולים לסרי לנקה שיכולים לעניין אותך