7 ימים על היסטוריה עתיקה של סרי לנקה

טיול לסרי לנקה יזמן לכם אפשרויות חסרות תקדים לפגוש תרבויות וחלקים היסטוריים באנושות שטרם יצא לכם לפגוש. אם אתם חובבי היסטוריה ותרבות, סרי לנקה ללא ספק צריכה להיות אחד מהיעדים המועדפים עליכם – ואנו נתאים עבורכם את המסלול המושלם עבורכם, כך שכל אותן חבילות לסרי לנקה שתקבלו יהיו מושלמות לצרכים ולרצונות שלכם.

היום הראשון
את היום ראשון של הטיול שלנו אל סרילנקה נפתח בעיר פינוולה – Pinnawela, שבה ישנו את בית היתומים לפילים הגדול בעולם. הביקור בבית היתומים לפילים זאת חוויה עוצרת נשימה, בה תוכלו לראות את הפילים חיים ומתפקדים במקומם הטבעי. משם נצא אל דמבולה – Dambulla הידועה כאחד מהיעדי הנזירים הנפוצים בעולם, בדמבולה ישנם את מערות נזירים עם ציורי קיר עתיקי יומין.

היום השני
חופשה בסרי לנקה לא יכולה לעבור לסדרה ללא ביקור בסיגריה שבה ממוקמת מצודת האריה, שממנה נשארו רק אחת מרגליו של האריה – והיא מוקד לתיירות מכל רחבי העולם לנוכח עוצמתה וגדולתה של המצודה המרשימה. טיולים לסרילנקה יזמנו לכם לראות נוף עוצר נשימה, ממצודת האריה תוכלו לראות נופים מדהימים מהגובה.

היום השלישי
בדרך לעיר קאנדי – Kandy נעבור בחוות התבלינים המקיפות את סרילנקה, במהלך הביקור תוכלו לראות את תהליך הייצור של התבלינים – וכמובן להעשיר את המטבח הבייתי שלכם בתבלינים שייבאתם באופן אישי מאחת המדינות שהפרנסה העיקרית של תושביה זה ייצוא של תבלינים מכל הסוגים והמינים. מדובר בחוויה תרבותית מיוחדת ומרגשת לכל מי שאוהב לבשל. לעת ערב ינתן לכם זמן פנוי לסיור בעיר.

היום הרביעי
לאחר שאת היום השלישי הקדשנו בעיר לעיר קאנדי, את היום הרביעי נקדיש לעיר נוריאליה שהיא גם אחת מהערים המפותחות בסרי לנקה. במהלך הביקור בעיר המכונה “אגליה הקטנה” תוכלו להתרשם מהבנייה המיוחדת שנשמרה עוד מתקופת האנגליים, ובנוסף נבקר במפעלי תה שהפכו להיות גם אחד ממקורות הפרנסה העיקריים של התושבים בסרי לנקה.

היום החמישי
סרי לנקה הינה מדינה מפותחת למדיי למרות הסטיגמה המולבשת עליה, וביום החמישי נבקר בעיר הבירה של המדינה הלא היא קולומבו – Colombo. בעיר נבחין בחנויות ובבתי העסק המפותחים שיש בה, כמובן נוכל לשוטטת בעיר ולבצע קניות. לעת ערב נחזור למלון על מנת שתוכלו להשלים פערים ולקנות מזכרות.

היום השישי
כאשר אתם מחפשים חבילות נופש ירח דבש בסרי לנקה, קשה שלא לבקר בבאלפיטיה, המסמלת את אחד מהמקומות הרומנטיים ביותר בסרי לנקה. במהלך הסיור נשוטט בין מפלים ונהרות רבים ומגוונים. במהלך היום ינתן לכם זמן אישי לארוחת צהריים כפיקניק על גדות הנהר ולמנוחה.

היום השביעי
זהו יומו האחרון של המסע התרבותי וההיסטורי שלנו אל סרי לנקה, לאחר שנאכל ארוחת בוקר ונארוז את המזוודות – נעשה את דרכנו אל נמל התעופה ונחזור בחזרה לארץ – עייפים אך מלאים בחוויות וזכרונות.

זה טיול לסרי לנקה לדוגמא. צור/י קשר כדי לקבל הצעה לטיול מתאימה לך.

טל: 0545232560  

עוד טיולים לסרי לנקה שיכולים לעניין אותך