טיול לסרי לנקה בשבוע

כל מי אוהב טיול טבה חייב לראות את סרילנקה. גם אם ראיתם הרבה מקומות בעולם בטוח שכאן תראו משהו שונה לגמרי. עם הגעתנו לאי הקסום של סרי לנקה נצא לסיור ראשון בנמל הסמוך לשדה התעופה שם נוכל לצפות בספינות הדייג החוזרות לעגון בנמל כבכול בוקר. הסוחרים מחכים בנמל לדייגים לצפות בשלל שהביאו עמם ושם מתנהל מסחר בין הצדדים.

היום הראשון
מהנמל נמשיך צפונה ונעצור בפרויקט להצלת פילים בפינוואלה. מטרת הפרויקט היא לאסוף פילים פצועים ולטפל בהם. במקום ניתן לצפות בפילים מתרחצים לאורך הנהר ולהאכילם בבקבוקי חלב ענקיים…

משם נמשיך אחר הצהריים למערות הנזירים שבעיר דמבולה. אחד מאתרי המורשת העולמיים של סרי לנקה. המערות כוללות ציורים על הקירות ופסלי ענק של בודהה. כדי להגיע למערות צריך לטפס כמה מאות מדרגות וניתן לפגוש לא מעט קופים בדרך שישמחו לגנוב מכם את הפירות שלכם.

היום השני
היום בהמשך טיול סרי לנקה שלנו נגיע לפסגת סיגריה שם נוכל למצוא שרידים של מבצר וארמון מלפני למעלה מ-2000 שנים. מראש הצוק ניתן לראות מראה מרהיב של עצי הג’ונגל הירוק.  משם נמשיך דרומה לעיר קנדי ונעצור בדרך בחוות תבלינים שם נשמע על השימושים השונים שלהם.  

היום השלישי
את היום השלישי שלנו נבקר באחד המקומות המגניבים ביותר שאפשר לראות במסגרת טיול לסרילנקה והוא גן בוטני מדהים – גני פראדניה. במקום יש אינספור צמחים מדהימים, ציפורים נדירות, סנאים שמסתובבים חופשי ועוד… המקום מתאים מאוד לזוגות רומנטיים המתכננים נופש בסרילנקה. לאחר מכן נמשיך לכיוון אזור מטעי התה הגדולים בנוריאלה. שם נקבל הסבר אודות גידול התה, הקטיף, תהליך הייצור של התה והסוגים השונים שלו.

היום הרביעי
היום נבקר באחת משמורות הטבע המדהימות של סרי לנקה – מישורי הורטון. בסוף מסלול של כ-8 ק”מ נגיע למפלי בייקר ולתצפית הנקראת “סוף העולם”. משם נמשיך ונצפה במפלים נוספים, נעשה סיור במישורים צחיחים עם נופים ציוריים ונמשיך משם לאודו ואלה.

היום החמישי
היום נצא מוקדם בבוקר לצפות באחת משמורות הטבע המדהימות ביותר בעולם. שמורת אודוואלה היא אחת המקומות היפים ביותר באי סרילנקה. כאשר מתכננים טיול לסרילנקה חייבם לעצור ולעשות את המסלול בשמורה זו. באודו ואלה נוכל לצפות בעשרות סוגים של חיות כמו פילים, תנינים, תאואים, צבאים, ציפורים נדירות ואולי אפילו נמרים. נמשיך משם לאורך החוף הדרומי היפיפה ונגיע לעיר גול. בעיר זו הטביעו את חותמם כובשים רבים ונוכל לבקר בכמה אתרים מרכזיים בעיר.

היום השישי
הנופש בסרי לנקה עומד להיגמר ומומלץ מאוד לבקר ולנפוש בחוף הים המרגיע על רקע נוף מרהיב של ים בצבע טורקיז, חול לבן ועצי דקל גבוהים. אל תעזבו את סרי לנקה לפני שאתם מבקרים בעיר הבירה שלה קולומבו שם תוכלו לבקר באתרי תיירות מרכזיים נוספים וללמוד עוד אודות התרבות הסרי לנקית.

היום השביעי
לאחר טיול לסרי לנקה שהשאיר לנו חשק לטיולים נוספים למדינת האי הקסומה אנו נאלצים לחזור לשדה התעופה וחזרה לארץ.

זה טיול לסרי לנקה לדוגמא. צור/י קשר כדי לקבל הצעה לטיול מתאימה לך.

טל: 0545232560  

עוד טיולים לסרי לנקה שיכולים לעניין אותך