טיול מאורגן לסרי לנקה – 10 ימים מלאים בשמחה

מסלול טיול מאורגן לסרי לנקה מיוחד לחופשת הקיץ: 10 ימים מלאים בשמחה, אתגרים וכיף. הטיול מתאים במיוחד לקבוצות של 4-8 אנשים או משפחות. הלינה בבתי במלון בדרגת אירופית טובה. לקבוצה יש מדריך צמוד לאורך כל הטיול. ניתן לקבוע תאריכים שונים ע”פי בקשות המטיילים או הטיסות לסרילנקה. אנו יכולים להציע לכם גם חבילות נופש לסרי לנקה אבל אם מדובר על טיול אז כבר נצא לדרך.

היום הראשון

טיול מאורגן לסרי לנקה מתחיל בשוק הדגים בנגומבו. סרילנקה ידועה כאחת הייצאוניות הגדולות בעולם של דגים, תה ותבלינים. בנמל נוכל לראות סוחרים המחכים לראות את סחורת הדגים המגיעים עם הדייגים בבוקר. משם נמשיך לראות את הפרויקט להצלת פילים בפינאוולה ונוכל אף לראות את הפילים הקטנים רוחצים לאורך הנהר בשעות הבוקר ואחר הצהריים. את היום הארוך נסיים בלינה בדמבולה או האברנה.

היום השני

ביום השני נכיר ונראה את אורחות החיים של תושבי המקום. נעשה סיור בכפר ונפגוש את המקומיים, נשוט לאורך הנהר ונטייל עגלה רתומה לשוורים. נעבור דרך מערות הנזירים הידועות בציורי הקיר ופסלי הבודהה הענקיים בהן. נסיים את היום ונשכון בדמבולה.

היום השלישי

את היום השלישי נמשיך ונבחן את אחד הצוקים המרשימים של סרי לנקה – צוק סיגריה. מפסגת הצוק ניתן לראות את הנוף המדהים של הג’ונגל. טיול לסרי לנקה שלנו ממשיך עם רכיבה על פילים ולצפות בחיות החיות בתוך הג’ונגל.

היום הרביעי

ניפרד מאזור דמבולה ונסע לעבר מרכז האי. נעצור בדרך בחממות לגידול תבלינים. סרי לנקה ידועה גם בייצוא התבלינים שלה. במקום נפגוש נשים שיסבירו לנו את שימושיהם השונים של התבלינים כפי שנוהגים להשתמש בהם במקום. משם נמשיך לעיר קנדי. העיר קנדי עשירה בארמונות וגנים שנבנו על ידי מלכי סרילנקה לאורך הדורות. נקנח את היום במופע ריקודים כיפי במיוחד.

היום החמישי

היום נצא לראות את הגנים הבוטנים בעיר קנדי. אוסף של סחלבים נדירים וצמחייה עשירה לצד בעלי חיים המסתובבים חופשי במקום. המקום רומנטי במיוחד ומתאים כחבילות נופש ירח דבש של זוגות צעירים. טיול לסרי לנקה חייב לכלול מסלול בגנים הבוטניים המדהימים בקנדי. נמשיך משם לאזור נוריאלה – אזור מטעי התה הידוע של סרילנקה. נלמד אודות גידול וקטיף התה במקום.

היום השישי

טיול לסרי לנקה ממשיך עם מסלול לליפטון סיט (בית מושבו של סיר ליפטון). סר ליפטון היה בעל אחוזות תה בסרי לנקה ועל שמו נקרא גם התה המפורסם ביותר בעולם. משם נמשיך למסלול רגלי נחמד במעלי אדם הקטנה משם נוכל לראות את הנוף ההררי והירוק.

היום השביעי

נקום מוקדם בבוקר ונצא לראות את שמורת הטבע שבאזור אודה וולה. אם אתם מומחי טיולים לסרילנקה אתם בטח מכירים את שמורת הטבע המדהימה הזו. בשמורה נוכל לפגוש פילים, טווסים, קופים, צבאים ואולי אפילו נמרים אם יהיה לנו מזל. משם נמשיך דרך שבילי החוף המרהיבים של סרי לנקה לעיר גול. נבקר במספר אתרים מרכזיים באזור.

היום השמיני

זהו יום מצוין לנוח ולנפוש מעט בחופים הזהובים של סרילנקה. נוף חלומי המורכב מחול לבן, ים טורקיז ועצי דקל בכל פינה.

היום התשיעי

היום נבקר בכפר המסכות שם מגלפים מסיכות פולקלוריות, נמשיך משם לחוות צבי הים, נעצור לשייט בנהר מדהים ומשם נגיע לקולמבו – עיר הבירה כי אין טיול לסרי לנקה ללא ביקור זה. בעיר נבקר במספר אתרי תיירות מרכזיים.

היום העשירי

אומרים להתראות. טיול לסרי לנקה שלנו הסתיים ונשארנו עם טעם של עוד.

זה טיול לסרי לנקה לדוגמא. צור/י קשר כדי לקבל הצעה לטיול מתאימה לך.

טל: 0545232560  

עוד טיולים לסרי לנקה שיכולים לעניין אותך